Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • fotograf malbork »

  Studio dobrej fotografii. Pełnia zaangażowania w realizację sesji ślubnych. W zależności od oczekiwań klientów wspólna praca może rozpoczynać sie nawet na kilka miesięcy przed uroczystością przygotowaniem zdjęć i projektu zaproszenia ślubnego. W dniu ślubu, fotografowanie rozpoczynam od przygotowań. Ten etap staram się przeprowadzić w taki sposób, aby uchwycić jak najwięcej szczegółów, elementów garderoby, gestów i czynności z jednoczesnym zachowaniem intymności i komfortu fotografowanych osób. Fotografowanie w Kościele nakłada na mnie określone zachowania oraz wstrzymanie fotografowania zgodnie z zasadami określonymi przez Komisję Episkopatu Polski

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia do dokumentów kraków »

  Zadbaj o właściwie ukończone zdjęcia do dokumentów w niezwykle interesującej cenie… Nasze mini studio portretowe wykona dla Państwa zdjęcia do wszystkich rodzajów dokumentów. Dzięki supernowoczesnemu i fachowemu wyposażeniu, które zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług otrzymują Państwo gwarancje 100% satysfakcji. Doświadczony zespół wykona dla Państwa klika ujęć w celu wyboru tego optymalnego. Dodatkowo w naszym studiu masz możliwość zrezygnowania z usługi bez żadnych opłat, jeśli uznasz że zdjęcia nie spełniają Twoich oczekiwań! Zdjęcia wykonujemy w trybie ekspresowym do 5 min! Oferujemy również szeroką ofertę usług poligraficznych. Obecnie zapraszamy od poniedziałku do piątku do mini studia (COPY Landia)przy ul. Sądowej 9 (obok Urzędu Miasta Krakowa i Wydziale Paszportowym). Od września zapraszamy także do nowego oddziału przy ul. Rakowickiej 12 w Krakowie.

  Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Reprodukcje obrazów »

  Jesteśmy sklepem internetowym na którym znajdziesz piękne obrazy ręcznie malowane jak i reprodukcje. Nadadzą Twojemu wnętrzu elegancji i szyku. Posiadamy również w sprzedaży meble retro. Zajrzyj na naszą stronę internetową Twoja-sztuka. pl i spraw, aby Twoje pomieszczenie wyglądało inaczej niż wszystkie.

  Data dodania: 31 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf na wesele Ostrołęka »

  Dzień ślubu jest wyjątkowym dniem dla każdej młodej pary wstępującej na nową drogę życia. Fotografia Ślubna, którą prezentujemy to możliwość utrwalenia w pamięci najważniejszych momentów tego dnia w naszej fotografii znajdziecie opowieści o radości, wzruszeniu, momenty Wam znane i te które Wam umknęły. W tym dniu towarzyszymy parze młodej od przygotowań, przez błogosławieństwo, uroczystość zaślubin, wesele a kończąc na oczepinach. Staram się być blisko Was, a zarazem w takiej odległości by nie zwracać na siebie uwagi i pozostać w cieniu wydarzeń tego szczególnego wydarzenia. Podchodzimy do każdej opowieści fotograficznej indywidualnie starając się sprostać Waszym wymaganiom, a jednocześnie realizując swoją pasję.

  Data dodania: 20 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Baza Zespołów Muzycznych Mirex »

  Poszukujesz profesjonalnej oprawy muzycznej i chcesz by twoja impreza była udana. To zanim dokonasz wyboru zapoznaj się z ofertą wielu zespołów by mieć pogląd na wiele ofert. Przesłuchaj dema i obejrzyj na żywo poszczególne kapele i dokonaj trafnego doboru oprawy muzycznej. Zapoznaj się z ofertą naszego serwisu.

  Data dodania: 12 05 2017 · szczegóły wpisu »

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: